Jsme odborníci na extra panenské olivové oleje s přímou vazbou na Španělsko. Zabýváme se pouze těmi nejšpičkovějšími produkty, které nenaleznete ani ve španělských řetězcích. Oleje z naší nabídky jsou vyráběny ve velmi omezeném množství a jsou určené pouze pro spotřebu v rámci své oblasti. Díky našim kontaktům a znalostem regionu si může i český zákazník pochutnat na absolutní špičce mezi olivovými oleji. Tyto jedinečné a původní produkty nejvyšších kvalit pocházejí z chráněné krajinné oblasti pro Arbequinu "Les Garrigues" a my vám je můžeme nabídnout právě proto, že jsme přímými dovozci bez jakýchkoli prostředníků. Jednáme přímo se zemědělci, a v olivových mlýnech se osobně zaměřujeme na nejkvalitnější produkty, které pak nabízíme náročným zákazníkům.

Protože víme, že pro různé účely potřebují zákazníci odlišná množství olivového oleje, připravili jsme několik velikostí balení tak, abychom uspokojili požadavky všech zájemců.

Požadujete jen ty nejlepší produkty? S extra panenskými olivovými oleji z oblasti „Les Garrigues“ z naší nabídky rozhodně neuděláte chybu!